Jaroměř 28.4.24 - Jaroměř doma porazila Červený Kostelec 5:1.
Velké Poříčí 27.4.24 - Mladší dorost zvítězil nad Velkým Poříčím 1:2

19. kolo OP - neděle 28.4.2024 od 16:00 - hřiště Provodov

Sokol Provodov - FK Jaroměř B 4:0 (2:0)

Branky: 36. Vlášek, 45+5 Balcar, 48., 58. Berger

FK Jaroměř B: Prokhyra - Horčička, Koller (65. Štohanzl), Michálek, Kramář J. - Toman, Beneš (46. Souček), Smetana, Čenovský, Kordina - Vach (77. Horký)

Sokol Provodov: Weisser - Horkel, Bogusz, Šrajbr (50. Hladík), Zelenka, Balcar, Štrof, Čisár (70. Lengonhat), Runkas, Berger, Vlášek (77. Voborník)

Trenéři FK Jaroměř B: V oslabené sestavě se nám dařilo nepouštět prví tým tabulky do šancí. Bohužel ke konci poločasu domácí dvakrát zaskočili a přehodili brankáře Prokhyru, čímž se ujali se dvougólového vedení. Druhý poločas jsme začali chybou v rozehrávce a domácí nájezd proměnili. Tři body tedy dnes zaslouženě zůstali na půdě Provodova.

ŽK: 37. Balcar, 61. Berger - 9. Beneš

Rozhodčí: Špaček, Šolc, Bárta

Diváků: 180

Áčko si připsalo v derby vysoké vítězství a navázalo tak na dobrý výkon z Rychnova nad Kněžnou!

24. kolo KP KHK - neděle 28.4.2024 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Červený Kostelec 5:1 (2:1)

Branky: 22. Kocourek, 31. Pohořálek, 63. Bano, 71. Bajer, 87. Kudrnáč - 27. Škoda

FK Jaroměř: Červenka - Horák, Podolník, Bajer (80. Sekyra), Prokš - Pohořálek, Bano, Exnar Ma. (72. Kudrnáč), Gorol, Exnar Mi. - Kocourek (62. Častvaj

SK Červený Kostelec: Středa - Malina (81. Veseleňák), Donát, Kratěna (72. Frýba), Kováčik - Srkal, Hlava D. (81. Mudroch), Hlava L., Vencl (72. Čejchan) - Škoda (C), Petrů

Miloš Enxar, trenér FK Jaroměř: Pro celkový výsledek utkání byly důležité dvě věci. Relativně rychle jsme reagovali na vyrovnání soupeře a i s přispěním štěstí jsme zvládli soupeřův úvodní tlak po změně stran. V poslední třetině zápasu se už hrálo jen podle našich not a vytvářeli jsme si dostatek šancí, což se nakonec projevilo i ve skóre. Jsem velmi rád, že jsme potvrdili výkon z Rychnova.

Petr Garček, trenér hostů: Utkání se mi těžko hodnotí, posledních 30 minut bylo z naší strany šílenství a rezignace na fotbal. Domů tak bohužel zaslouženě bez bodů a s bůrem.

Rozhodčí: Valihora, Filip, Matula

DS: Vojtěch

ŽK: 2-0

Diváci: 80

KP FK Jaroměř - SK Červený Kostelec, 28.4.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu bude doplněna.

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Starší dorost remizoval na hřišti v Kunčicích s rezervou RMSK Cidlina

24. kolo KP KHK - neděle 28.4.2024 od 14:30 - hřiště Kunčice

RMSK Cidlina ,,B" - FK Jaroměř 2:2 (1:1)

Branky: 7. Drusan, 49. Jablonovský - 31. Korityák, 86. Průcha (vlastní)

FK Jaroměř: Dufek - Dubský, Pilc, Lebedinský, Dohnal (60. Kadlec) - Rezek, Skalický (K), Hemelík, Korityák - Libich, Kašpar

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Bude doplněno

Rozhodčí: Lounek

Diváci: 33

ŽK: 4:1

ČK: 1:0

Mladší dorost dokázal v druhé půli otočit utkáni

8. kolo Krajský přebor mladšího dorostu  U 17 - skupina o umístění, jaro - sobota  27.4..2024 od 13:30 - hřiště Velké Poříčí .

TJ Velké Poříčí  - FK Jaroměř/TJ Velichovky 1:2 (1:0)

Branky: 40. Karlík - 54. Baudyš (PK), 76. Dohnal

FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chejnovský (46. Hušek) - Felcman D., Hanák, Stradiot, Nitsa - Felcman O., Kunc, Baudyš, Nguyen - Dohnal (C), Kukal

Průběžně střídali: Olexa, Havlík, Pitor, Hampl, Bedlek

TJ Velké Poříčí: Gábor - Baloga, Rak (C), Suchánek, Vávra, Kohler, Eliáš, Pavelka,  Hubarev, Hillmann, Karlík

Průběžně střídali: Gyurács, Baláž, Straka, Hofmann, Macek

Převzato z webu TJ Velichovky: Dnes mladší dorost se představil na hřišti Velkého Poříčí, kde již odehrál na podzim jeden zápas, a tak jsme tak nějak věděli, co nás může čekat a s čím si musíme poradit, abychom byli dnes úspěšní a navázali na výhru proti Polici.

Začátek z naší strany nebyl špatný, byli jsme aktivní, často jsme se dostávali na dostřel domácí branky, ale v zakončení jsme nebyli přesní a střely končily často mimo domácí branku. Postupem času jsme však polevili a pustili domácí do hry. Ti hráli většinou jednoduše, dlouhým míčem na útočníky, kteří dokázali vybojovat dvě nebezpečné standartky kolem vápna, které jsme však ustáli. Bohužel jsme inkasovali po rohovém kopu, když jsme nebyli dostatečně důslední a domácí propasírovali míč do sítě. To se nám hra příliš nedařila a až na pár nadějných akcí, které se však nedařilo zrealizovat, jsme nic světoborného nepředvedli.

Do druhé půle jsme trochu zamíchali se sestavou, abychom hru oživili a vrátili se k aktivitě. To nám přineslo úspěch a zhruba po deseti minutách jsme si vybojovali svou aktivitou penaltu, kterou s přehledem proměnil Baudyšem. Věřili jsme, že nám gól pomůže, naše hra se uklidní a podaří se nám otočit skóre. Kvalita hry však byla hodně špatná, často jsme ztráceli míč špatnými přihrávkami a hra byla podprůměrná. Nakonec se nám však díky Dohnalovi podařilo přidat druhý gól, a když jsme cca v 80. minutě přečkali rychlý brejk domácího hráče zakončený těsně vedle, doslova jsme utrpěli vítězství.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Prvních patnáct minut jsme drželi míč na svých kopačkách, vytvářeli si spoustu šancí, které ne a ne proměnit. To nás znervóznilo a začali jsme bezhlavě spěchat a vytvářet chyby. Domácí hráli na brejkové situace, se kterými si obrana poradila. Bohužel, domácí využili ke konci první půle menší chybu při rohovém kopu a vedli 1:0.  I když druhá půle nebyla chvílemi moc ke koukání, tak se nám podařilo zaslouženě otočit skóre v náš prospěch. Velmi nás těší, že už třetí zápas jsou kluci bojovně naladěni a je na nich vidět chuť a týmovost.

ŽK:

Rozhodčí: Kafka Bohumil

Diváků: 30

KP U17 TJ Velké Poříčí - FK Jaroměř/TJ Velichovky, 27.4.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Pozvánka na zápas

Tento víkend můžeme na stadionu v Růžovce vidět jediný zápas, a to okresní derby krajského přeboru mužů s Červeným Kostelcem. Začíná v neděli v 17 hodin.   &cbsp;