Již tuto středu na Státní svátek 1.5 pořádá naše FA druhý turnaj ve Fotbalgolfu. Začátek turnaje je ve 14 hodin. Přijďte si zahrát do našeho sportovního areálu. Pro hráče, kteří se umístí na podiu, je připravena opět naše speciální dřevěná medaile.

Turnaj je druhým v pořadí v naší PALOMA fotbalgolfové ligy. Těšíme se na vás.

Dobrý den,

tento týden trénink pouze pátek 26.4 od 16 hodin. Odjezd v 15:45 od UMT Tatran.

Děkuji vám za pochopení.

Starší žáci:

FA/Slavoj – Horní Libchava/Skalice 4-1

Muži:

Polevsko – Slavoj/FA 1-3

Trénink tento týden pouze ve středu od 16 hodin. Sraz na odvoz je v 15:45 na UMT Tatran.

Platba zálohy – předběžné informace.

Vzhledem ke zvýšení ceny za služby (ubytování, strava, pronájem hřiště) a platby zálohy za tyto služby předem, žádáme zájemce a účastníky kempu o úhradu zálohy ve výši 1 500,- Kč na účet 2229867349/0800 (uvést jméno hráče) do 30. 4. 2024 (samozřejmě možné uhradit celou částku a pro zájemce vystavit fakturu).

Celková cena kempu je 4 800,-/os., cena pro členy FA MAHO je 3 000,- Kč (rozdíl bude hradit klub).

V případě informací: Zdenka Holubová (605 441 178)

V úterý 9.4 odehrál tým odložené utkání ve Skalici. Od začátku se tým snažil kombinovat, ale hra jednotlivých hráčů byla unavená a pomalá. Chyběla tomu jiskra a tak poločasový výsledek 1-0 pro domácí byl pro nás zklamání, ale spravedlivé vedení pro domácí tým.

O poločasové přestávce došlo k zásadní změně. Do branky šel Jáchym J. a do útoku se posunul Honza K. Tým potřeboval impuls a toto byl zásadní zlom v utkání. Domácí tým šel po malém důrazu před naší brankou do vedení 2-0. Poté se svým fotbalovým uměním prosadil Honza K. a třemi brankami ze samostatných průniků rozhodl o naší výhře 2-3. Skvělá otočka ve výsledku utkání, ale individuální výkony některých hráčů nejsou dobré a je potřeba tvrdě pracovat na tréninku. Chyběl pohyb, přihrávky nemají kvalitu a ve výsledku chybí chuť se porvat. V tomto utkání ukázka, když má hráč chuť, může svým výkonem strhnout ostatní k vítězství.

V úterý 9.4 sehraje tým utkání ve Skalici. Sraz nominovaných hráčů je v 15:45 na UMT Tatran. Poté hromadný odjezd na utkání.

Ve středu trénink není, sejdeme se v pátek na hřišti ve VV. Trénink od 16 hodin, sraz v 15:45 na UMT Tatran.