V sobotu 20.4. se junioři utkali v posledním kole s týmy FBK Orlicko-Třebovsko a FbC Hradec Králové B.
Také ve druhé nejvyšší mužské soutěži přišel na řadu výběr soupeřů. Kromě složení čtvrtfinále jsme již poznali i případné dvojice pro semifinále play-off. V něm se potkají vítězové sérií, v nichž nastoupí první a čtvrtý tým po základní části a postupující z bitev, ve kterých se představí druhý a třetí celek v pořadí dlouhodobé fáze ligy.
Základní část ČEZ Extraligy 2023/24 je již minulostí a diváci tak už netrpělivě vyhlížejí nadcházející play-off. Než však začne, pojďte se společně s námi podívat na to, jak dopadla statistická část úvodní fáze tohoto ženského ročníku.
Na jihu Čech se dočkala i mužská část svého rozuzlení. Ve finálovém souboji dokázal střešovický Tatran překlopit ve třetí části výsledek na svoji stranu a během třech týdnů se raduje ze zisku druhé klubové trofeje!
Úterní program finále Poháru Českého florbalu na jihu Čech odstartovala bitva mezi ženami Chodova a FBC Ostrava. K vytouženému triumfu si došly vcelku jednoznačně hráčky z Jižního Města, které nedovolily soupeřkám ani jednou skórovat a naopak se dokázaly prosadit hned sedmkrát!
Jako každý rok vydal prestižní florbalový magazín Innebandymagazinet výsledky hlasování o nejlepší florbalisty a florbalistky světa, přičemž Češi i Češky zaznamenali po dvou umístěních v top 10. V rámci ženského pořadí skončila nejvýše Anna Brucháčková, mezi muži se na čtvrté příčce objevil kapitán národního týmu Ondřej Němeček.
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | SOKOLI Pardubice U50 C | 65 | |
2 | IBK Holice | 58 | |
3 | HAGA Pardubice B | 44 | |
4 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 44 | |
5 | ŽSK Třemošnice | 42 | |
6 | FLORBAL LITOMYŠL C | 42 | |
7 | Marilan Pardubice | 39 | |
8 | Orel Přelouč | 37 | |
9 | Klub SPV Pardubice B | 22 | |
10 | FbK Orlicko-Třebovsko B | 21 | |
11 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice B | 18 | |
12 | 1. FBC Polička | 15 | |
13 | FBC TJ Draci Lanškroun | 7 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FbK Orlicko-Třebovsko | 49 | |
2 | SOKOLI Pardubice B | 39 | |
3 | FbC Skuteč | 36 | |
4 | FLORBAL LITOMYŠL | 34 | |
5 | FTC Vysoké Mýto | 33 | |
6 | FbC Sokol Předměřice n/L | 33 | |
7 | 1. FBC Polička | 33 | |
8 | Sokol Chlumec nad Cidlinou | 32 | |
9 | Finance Novák FBK Jičín | 32 | |
10 | FbC Hradec Králové B | 32 | |
11 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 32 | |
12 | HAGA Pardubice | 31 | |
13 | IBK Holice | 31 | |
14 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 30 | |
15 | TJ Sokol Jaroměř | 28 | |
16 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 26 | |
17 | FBC DONAP Česká Skalice | 25 | |
18 | Klub SPV Pardubice | 22 | |
19 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 14 | |
20 | FBK Draci Hořice | 8 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FLORBAL LITOMYŠL | 56 | |
2 | FBŠ Všestary / Předměřice | 47 | |
3 | FBC Sion - DDM Nová Generace | 43 | |
4 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 39 | |
5 | FbC Hradec Králové B | 37 | |
6 | FTC Vysoké Mýto | 37 | |
7 | FbK Orlicko-Třebovsko B | 33 | |
8 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 33 | |
9 | FBC Dobruška | 33 | |
10 | TJ Sokol Jaroměř | 29 | |
11 | FbK TJ Svitavy | 28 | |
12 | Sokol Chlumec nad Cidlinou | 27 | |
13 | Finance Novák FBK Jičín B | 27 | |
14 | FBC TJ Draci Lanškroun (dorost) | 27 | |
15 | 1. FBC Polička dorostenci | 26 | |
16 | Orel Přelouč | 25 | |
17 | FBC Trutnov (DTJ) | 23 | |
18 | FBC DONAP Česká Skalice | 22 | |
19 | FBC Dobré | 21 | |
20 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 20 | |
21 | HAGA Pardubice | 16 | |
22 | TJ Jablonné nad Orlicí | 11 | |
23 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 32 | |
24 | TD-IS IBK Holice | 28 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | SOKOLI Pardubice AKADEMIE | 57 | |
2 | FbK TJ Svitavy | 45 | |
3 | FBK Draci Hořice U15 | 45 | |
4 | Finance Novák FBK Jičín | 43 | |
5 | FBC Dobruška | 43 | |
6 | HAGA Pardubice | 41 | |
7 | FbC Sokol Předměřice n/L | 40 | |
8 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 37 | |
9 | FbC POL-SKONE Hradec Králové | 36 | |
10 | FbK Orlicko-Třebovsko B | 36 | |
11 | FbC Skuteč | 34 | |
12 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 32 | |
13 | FbK Orlicko-Třebovsko | 29 | |
14 | FbC Hradec Králové C | 29 | |
15 | FBC Trutnov (DTJ) | 29 | |
16 | FbC Hradec Králové B | 29 | |
17 | FBC DONAP Česká Skalice | 28 | |
18 | FLORBAL LITOMYŠL | 26 | |
19 | FTC Vysoké Mýto | 26 | |
20 | Florbal Primátor Náchod | 25 | |
21 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 24 | |
22 | FBK Draci Hořice U14 | 23 | |
23 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 22 | |
24 | SOKOLI Pardubice B | 21 | |
25 | IBK Holice | 21 | |
26 | 1. FBC Polička | 19 | |
27 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 13 | |
28 | Sokol Chlumec nad Cidlinou | 12 | |
29 | Finance Novák FBK Jičín B | 3 | |
30 | Orel Rtyně v Podkrkonoší B | 0 | |
31 | TJ Sokol Jaroměř | 49 | |
32 | FBŠ Všestary | 13 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FbC Skuteč | ||
2 | SOKOLI Pardubice AKADEMIE | ||
3 | FbC Exekuce.HK Hradec Králové | ||
4 | FBK Jičín Rumcajsové | ||
5 | FBK Piráti Sokol Chrudim | ||
6 | FBK Draci Hořice U13 | ||
7 | FbK Orlicko-Třebovsko bílí | ||
8 | TJ Sokol Jaroměř | ||
9 | FBŠ Všestary | ||
10 | HAGA Pardubice | ||
11 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | ||
12 | Orel Přelouč | ||
13 | Florbal Primátor Náchod | ||
14 | FBC TJ Draci Lanškroun (ml.žáci) | ||
15 | IBK Holice - Holoubci | ||
16 | FBK Jičín Cipísci | ||
17 | FBC Trutnov (DTJ) | ||
18 | FBC Dobruška | ||
19 | FBK Draci Hořice U12 | ||
20 | FBK Kobra Tatran Hostinné |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | ||
2 | FLORBAL Hlinsko | ||
3 | FLORBAL LITOMYŠL | ||
4 | FLORBAL LITOMYŠL youth | ||
5 | FTC Vysoké Mýto | ||
6 | FbC Skuteč | ||
7 | FbC Vlci Skuteč | ||
8 | FbK Orlicko-Třebovsko bílí | ||
9 | FbK Orlicko-Třebovsko modří | ||
10 | FbK TJ Svitavy | ||
11 | HAGA Špunti Pardubice | ||
12 | IBK Holice | ||
13 | IBK Holice modří | ||
14 | Klub SPV Pardubice | ||
15 | OLYMP východní Čechy Pardubice | ||
16 | Orel Přelouč | ||
17 | SOKOLI Pardubice | ||
18 | SOKOLI Pardubice B | ||
19 | SOKOLI Pardubice C | ||
20 | TJ Sokol Dolní Ředice-IBK Holice |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | ||
2 | FbK TJ Svitavy | ||
3 | IBK Holice - Holoubci | ||
4 | TJ Jablonné nad Orlicí |