Jdi na obsah Jdi na menu

ONDRA SCHWAB - NEJLEPŠÍ STŘELEC PLANEO CUPu 2024 !!!

Fantastický úspěch si z Kuřimi přivezli naši mladší žáci U13 . Ve finálovém klání největšího turnaje této kategorie v České republice se nakonec umístili na neskutečném 5. místě a k tomu si Ondra Schwab vystřílel titul nejlepšího střelce

Obrovská gratulace všem !!!

Veškeré bližší info z finále Planeo CUPu najdete zde :

PARÁDNÍ

VÍKEND

Kromě počasí, které po čase zase ukázalo přívětivou tvář, se na výsluní dostal i náš Petřín ! Obrovský úspěch naší U13 ve finálovém turnaji Planeo Cupu podpořili MUŽI A , MUŽI B , U19 , U18 , U 17 i  U14 . Neuspěla jen naše U16, která podlehla lídrovi tabulky , a naše U15, která srdnatě vzdorovala Příbrami . Takže suma sumárum - prostě BOMBA !!!

MUŽI

KATOVICE  -  SK PETŘÍN "A"   0 : 2

Branky :   Mudra , Provod

Fakta zápasu :

Sestava  :  Suchý  -  Treml  , Kohout , Lisý , Klich  -  Bednář , Mudra ( 66´Flachs ) , Vohrna 66´Plecitý ) - Provod ( 90´Maxa )  , Demeter ( 82´ Frank ) , Vodrážka J ( 66´Heller )

Edelman , Vanc

Fotografie ze zápasu :

Video ze zápasu :

Muži vyrazili na jih , na hřiště Katovic, odkud si ještě nikdy výhru neodvezli a tak nakonec ty 3 body, které si domů odvezli , jsou parádním počinem . V první půli jsme si vytvořili hned několik velmi nadějných příležitostí , kdy hlavně agilní Michal Provod měl několikrát na kopačce úvodní trefu zápasu, ale do vedení nám museli pomoci domácí, když rohový kop Honzy Tremla tečoval Honza Mudra tak šikovně, že si ho domácí hráč prostě musel srazit do brány - 0 : 1 . Ve druhé půli jsme pokračovali v zodpovědném výkonu a hrozili jsme hlavně ze standartek, kterých jsme měli opravdu dost . Pojišťovací druhou branku jsme ale dali ze hry, když si na parádní centr Aleše Demetera na "zadní" počkal Michal Provod a propálil domácího golmana podruhé - 0 : 2 . A od té doby už jsme si to poctivou hrou uhráli do vítězství .

Komentář trenéra Radka Vodrážky :   Trochu jsme se začátku  nechali unést takovým netempem zápasu a  nešly nám nohy tak jak bych si představoval, ale jak jsme šli do vedení, tak se to postupně zlepšovalo a pak už to od nás bylo velmi dobré . Každopádně tři body z Katovic jsou fakt bezva ! Musím pochválit domácího trávníkáře, protože hřiště bylo fakt parádní a tak my možná trošičku mrzí, že jsme neodehráli trochu lepší partii v samotné hře . Zase jsme byli fakt nebezpeční ze standartek a byť jsme proměnili v gól jen jednu, tak to od nás smrdělo po celý zápas . Teď  jedeme zase ven a v Domažlicích to bude rozhodně úplně jiný zápas a jediné co bude stejné jako v Katovicích bude to, že to bude zase strašně moc těžký !!!

KOŠUTKA  -  SK PETŘÍN "B"   1 : 5

Branky :  Tětek , Vanc , Mareš , Rada , Kotěšovec

Sestava :  Petr  -  Maxa ( 64´Havelka ) , Trojovský , Mareš , Voves ( 74´Kacerovský ) - Tětek ( 64´Vobruba ) , Rada , Vanc ( 82´Olach ) -   , Jandoš , Hájek , Kotěšovec ( 74´Šedivý )

Béčko mělo před sebou zdánlivě jednoduchý úkol - aby první porazil předposledního ! Ale kdo zná trochu hru zvanou fotbal, tak ví, že tohle není nikdy jednoduché . Kluci to ale zvládli skvěle a zaslouženě si připsali do tabulky další výhru !

Komentář trenéra Honzy Pletichy  : .

Výhra v Ledcích proti Košutce byť vypadá jednoznačně se nerodila jednoduše . Poločas byl pouze 1:0 v náš prospěch kdy soupeř dobře bránil a my nedokázali využít naše šance . Začátkem 2 poločasu jsme po pěkných akcích dokázali vstřelit 2 góly které nás až moc uklidnily a přestali jsme dělat to co máme . Zlepšení přineslo až střídání 15 minut před koncem z kterého jsme v posledních 5 minutách dali další 2 góly. Pro nás povinné ale nikoliv lehké vítězství. Na závěr bych chtěl smeknout před mladým rozhodčím Filipem Cimickým jakým způsobem řídil zápas což potvrdil i trenér Košutky

LIGOVÉ DOROSTY

ÚSTÍ/LABEM - SK PETŘÍN U19    1 : 3
Branky  :  Frank 3

Devatenáctka podala na severu parádní týmový výkon a když k tomu přidáte přidanou hodnotu v podobě hatricku Martina Franka ( který si den předtím střihnul i debutový start v mužské divizi ) , tak z toho vychází parádní 1 : 3 z Ústí !!!

Komentář trenéra Honzy Pletichy :

Po vítězném derby s Viktorkou  jsme chtěli v Ústí bodovat naplno a přiblížit se trochu k top 5 týmům v téhle soutěži.  První poločas nám vyšel nad očekávání kdy jsme krom 3 gólů měli ještě 3 vyložené šance z nichž jsme nastřelili pouze břevno a tyč a měli trochu štěstí ve dvou situacích před naší brankou.  Ve druhém poločase nás dlouhýmy nákopy dostalo Ústí trochu pod tlak ale až na jednu situaci si s tím obrana s dneska výborným Jankáčem poradila výborně a my hrozili z brejku ze kterých jsme si vypracovali minimálně další 4 vyložené šance ale špatným řešením nebo zásluhou domácího gólmana jsme nedokázali přidat další gól. Stejně jako minulý týden je dnešní vítězství výsledkem výborného výkonu celého týmu ale samozřejmě fotbal se hraje na góly a ty dal Martin Frank dneska 3 proto si zaslouží pochvalu ještě o něco větší a hlavně jsem moc rád že po podzimu kdy hodně marodil je zdravej a ve fazóně jakou měl v mladším dorostu .

ÚSTÍ/LABEM - SK PETŘÍN 17   1 : 4
Branky :  Ungermann , Král , Vaniš , Dobrý

Fakta ze zápasu :

Sedmnáctka si střeleckou formu ze závěru derby zápasu s Viktorkou odvezla až do Ústí a domácím to pěkně zhořklo :-)