Diváci: 120

Branky: SKYVA 3x, CÍNA, RAMANI

ŽK: TESAŘ, HEJL, CÍNA

ČK:

Dnes jsme začali velmi vlažně a domácí hned jdou do vedení, na které ještě zareagujeme, ale poté uděláme pár chyb v obraně a poločas je 3:1 pro domácí. Do 2. poločasu uděláme nějaké změny a obraz hry se změní a my za 5 minut srovnáme. Nakonec zápas překlopíme na naší stranu, i když domácí mají za stavu 4:3 velkou šanci, kterou likviduje náš branař a z protiútoku rozhodujeme na 5:3. Tři body jsou pro nás velmi cenné a stále se hraje ještě o pár bodíků, které bychom chtěli získat.

Příští zápas – BOLETICE 1.6. 2024 od 17.00hod.hříště V. Šenov. Srdečně zveme naše příznivce!!!!